Wypełnij PIT online przez internet teraz statystyka

STRUKTURA RRP

STRUKTURA RRP

KOMENDA GŁÓWNA

Komendant Główny
hm. Jan Zając
tel. +48 662 122 195
j.zajac@royalrangers.pl

Zastępca Komendanta Głównego
hm. Edyta Zając
tel. +48 696 410 523
e.zajac@royalrangers.pl

Członek Komendy Głównej
hm. Rafał Bielecki
tel. +48 602 302 498
r.bielecki@royalrangers.pl

Członek Komendy Głównej
hm. mec. Andrzej Polaszek
tel. +48 693 355 500
a.polaszek@royalrangers.pl

Członek Komendy Głównej
phm. Zbigniew Dębski
tel. +48 600 365 364
z.debski@royalrangers.pl

Członek Komendy Głównej
phm. Anna Bielecka
tel. +48 664 981 194
a.bielecka@royalrangers.pl

GŁÓWNA KOMISJA REWIZYJNA:

phm. Elżbieta Matczak
tel. +48 508 977 223
e.matczak@royalrangers.pl

hm. Andrzej Frącz
tel. +48 662 232 560
a.fracz@royalrangers.pl

pwd. Lucyna Saduła
tel. +48 662 262 545
l.sadula@royalrangers.pl

GŁÓWNY SĄD KOLEŻEŃSKI:

hm. Genowefa Frącz
tel. +48 696 388 300
g.fracz@royalrangers.pl

pwd. Ewaryst Kowalczyk
tel. +48 691 749 859
e.kowalczyk@royalrangers.pl

phm. Przemysław Janiszewski
tel. +48 660 386 347
p.janiszewski@royalrangers.pl

SZKOŁA KSZTAŁCENIA KADRY:

Przewodniczący SKK hm. Jan Zając
tel. +48 662 122 195
j.zajac@royalrangers.pl

hm. Edyta Zając
tel. +48 696 410 523
e.zajac@royalrangers.pl

hm. Mariusz Nachtman
tel. +48 605 397 994
m.nachtman@royalrangers.pl

ZESPÓŁ PROGRAMOWY DS SPRAWNOŚCI RRP:

Przewodnicząca Zespołu pwd. Magdalena Bloch
tel. +48 503 829 363
m.bloch@royalrangers.pl

na górę strony

Emblemat Royal Rangers ® 1976 The General Council of the Assemblies of God; Springfield, Missouri USA 65802-1894