Wypełnij PIT online przez internet teraz statystyka

SZCZEPY

SZCZEPY RRP W POLSCE

RR 1 WROCŁAW

komendant szczepu:
pwd. Marek Matczak
tel. +48 690 043 040
m.matczak@royalrangers.pl

PROFIL SZCZEPU NA FB

STRONA WWW SZCZEPU

RR 2 TORUŃ

komendant szczepu:
pwd. Krzysztof Fiszer
tel. +48 661 080 824
k.fiszer@royalrangers.pl

RR 3 LEGNICA

komendant szczepu:
dh Jędrzej Górny
tel. +48 790 719 717
j.gorny@royalrangers.pl

PROFIL SZCZEPU NA FB

RR 4 GORZÓW WIELKOPOLSKI

komendant szczepu:
pwd. Cezary Dąbrowski
tel. +48 606 917 970
c.dąbrowski@royalrangers.pl

RR 5 WOŁCZYN

komendant szczepu:
dh Grzegorz Latko
tel. +48 606 946 084
g.latko@royalrangers.pl

PROFIL SZCZEPU NA FB

RR 6 ŚWIDNICA

p. o. komendant szczepu:
dh Piotr Marczak
tel. +48 723 540 731
p.marczak@royalrangers.pl

PROFIL SZCZEPU NA FB


STRONA WWW SZCZEPU

RR 7 BOLESŁAWIEC

kontakt: Kwatera Główna
szczep w zawieszeniu

RR 8 KĘDZIERZYN-KOŹLE

kontakt: Kwatera Główna
szczep w zawieszeniu

RR 9 SIECHNICE

kontakt: Kwatera Główna
szczep w zawieszeniu

RR 10 WARSZAWA

komendant szczepu:
phm. Zbigniew Dębski
tel. +48 600 365 364
z.debski@royalrangers.pl

STRONA WWW SZCZEPU

RR 11 BYDGOSZCZ

kontakt: Kwatera Główna
szczep w zawieszeniu

RR 12 PIŁA

kontakt: Kwatera Główna
szczep w zawieszeniu

RR 13 OLSZTYN

kontakt: Kwatera Główna
szczep w zawieszeniu

RR 14 EŁK

komendant szczepu:
dh. Paulina Drejer
tel. +48 660 171 638
p.drejer@royalrangers.pl

RR 15 KRAPKOWICE

komendant szczepu:
phm. Robert Mazurek
tel. +48 668 346 422
r.mazurek@royalrangers.pl

PROFIL SZCZEPU NA FB

STRONA WWW SZCZEPU

RR 16 POZNAŃ

komendant szczepu:
hm. Andrzej Polaszek
tel. +48 693 355 500
a.polaszek@royalrangers.pl

PROFIL SZCZEPU NA FB

STRONA WWW SZCZEPU

RR 17 GLIWICE

kontakt: Kwatera Główna
szczep w zawieszeniu

RR 18 ZIELONA GÓRA

komendant szczepu:
pwd. Ewaryst Kowalczyk
tel. +48 691 749 859
e.kowalczyk@royalrangers.pl

PROFIL SZCZEPU NA FB

RR 19 WARSZAWA

kontakt: Kwatera Główna
szczep w zawieszeniu

RR 20 TERESPOL

komendant szczepu:
dh Wojciech Tarasiuk
tel. +48 793 770 668
w.tarasiuk@royalrangers.pl

PROFIL SZCZEPU NA FB

RR 21 KRAKÓW

komendant szczepu:
dh Grzegorz Jaje
tel. +48 508 412 179
g.jaje@royalrangers.pl

PROFIL SZCZEPU NA FB

RR 22 STARACHOWICE

komendant szczepu:
dh Maciej Janczak
tel. +48 784 215 141
m.janczak@royalrangers.pl

PROFIL SZCZEPU NA FB

RR 23 BIELSKO-BIAŁA

kontakt: Kwatera Główna
szczep w zawieszeniu

RR 24 PRZEMYŚL

komendant szczepu:
pwd. Beata Holdys
tel. +48 781 956 180
b.holdys@royalrangers.pl

PROFIL SZCZEPU NA FB

RR 25 RZESZÓW

komendant szczepu:
phm. Konrad Bielecki
tel. +48 602 464 313
k.bielecki@royalrangers.pl

PROFIL SZCZEPU NA FB

STRONA WWW SZCZEPU

RR 26 RACIBÓRZ

komendant szczepu:
pwd. Jarosław Fandrejewski
tel. +48 791 466 855
j.fandrejewski@royalrangers.pl

PROFIL SZCZEPU NA FB

RR 27 GOŁDAP

komendant szczepu:
dh Arkadiusz Sobolewski
tel. +48 695 743 412
a.sobolewski@royalrangers.pl

RR 28 GDYNIA

komendant szczepu:
dh. Alicja Wiaduch
tel. +48 586 635 148
a.wiaduch@royalrangers.pl

RR 29 JASTRZĘBIE ZDRÓJ

kontakt: Kwatera Główna
szczep w zawieszeniu

RR 30 KOSZALIN

komendant szczepu:
dh Robert Korczyński
tel. +48 506 125 656,
r.korczynski@royalrangers.pl

STRONA WWW SZCZEPU

PROFIL SZCZEPU NA FB

RR 31 GDAŃSK

komendant szczepu:
pwd. Aleksander Barański
tel. +48 783 308 529
a.baranski@royalrangers.pl

PROFIL SZCZEPU NA FB

RR 32 KATOWICE

komendant szczepu:
dh Piotr Muszer
tel. +48 501 805 562
p.muszer@royalrangers.pl

RR 33 GRUDZIĄDZ

komendant szczepu:
dh Michał Angowski
tel. +48 512 618 930
m.angowski@royalrangers.pl

RR 34 SZCZECIN

komendant szczepu:
dh Tomasz Wrona
tel. +48 608 636 332
t.wrona@royalrangers.pl

PROFIL SZCZEPU NA FB

RR 35 MIŃSK MAZOWIECKI

komendant szczepu:
dh Piotr Bielawski
tel. +48 511 071 112
p.bielawski@royalrangers.pl

RR 36 OPOLE

komendant szczepu:
dh Paweł Romik
tel. +48 514 693 646
p.romik@royalrangers.pl

PROFIL SZCZEPU NA FB

RR 37 KĘTRZYN

komendant szczepu:
dh Jarosław Werkowski
tel. +48 501 055 772
j.werkowski@royalrangers.pl

RR 38 WOLA PIOTROWA

komendant szczepu:
dh Sławomir Hołomek
tel. +48 600 820 327
s.holomek@royalrangers.pl

RR 39 SKAWINA

komendant szczepu:
pwd. Marcin Kubasiak
tel. +48 507 059 954
m.kubasiak@royalrangers.pl

STRONA WWW SZCZEPU

RR 40 TYCHY

komendant szczepu:
dh Adam Zych
tel. +48 509 583 332
a.zych@royalrangers.pl

RR 41 OSTRÓW WIELKOPOLSKI

kontakt: Kwatera Główna
szczep w zawieszeniu

RR 42 ZELÓW

komendant szczepu:
dh. Anna Matejka
tel. +48 668 730 052
a.matejka@royalrangers.pl

RR 43 DĄBRÓWKA

komendant szczepu:
dh Tomasz Smólczyk
tel. +48 600 882 285
t.smolczyk@royalrangers.pl

PROFIL SZCZEPU NA FB

RR 44 USTROŃ

komendant szczepu:
dh Mariusz Michalski
tel. +48 531 345 843
m.michalski@royalrangers.pl

RR 45 BIAŁOGARD

komendant szczepu:
dh Zdzisław Góralski
tel. +48 502 237 991
z.goralski@royalrangers.pl

PROFIL SZCZEPU NA FB

RR 46 JELENIA GÓRA

komendant szczepu:
dh Mariusz Borkowski
tel. +48 504 868 511
m.borkowski@royalrangers.pl

RR 47 ŁÓDŹ

komendant szczepu:
dh Dawid Derejski
tel. +48 663 777 147
d.derejski@royalrangers.pl

PROFIL SZCZEPU NA FB

RR 48 OLEŚNICA

komendant szczepu:
dh Krzysztof Kędziora
tel. +48 604 148 516
k.kedziora@royalrangers.pl

RR 49 KROTOSZYN

komendant szczepu:
dh Łukasz Czajkowski
tel. +48 513 993 478
l.czajkowski@royalrangers.pl

RR 50 KONIN

komendant szczepu:
dh Krzysztof Kubicki
tel. +48 501 357 700
k.kubicki@royalrangers.pl

na górę strony

Emblemat Royal Rangers ® 1976 The General Council of the Assemblies of God; Springfield, Missouri USA 65802-1894